24-02-2007 Tussentijden
Nederlandse Indoorkampioenschappen Snelwandelen voor junioren A/B en Masters AV Zaanland Zaandam / Sporthal de Vang

Plaats Licentie
nummer
Naam Rug
Nummer
Geslacht Geboorte
datum
Vereniging Serie Baan Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7 Ronde 8 Ronde 9 Ronde 10 Ronde 11 Ronde 12 Ronde 13 Ronde 14 Ronde 15 Ronde 16 Ronde 17 Ronde 18 Ronde 19 Ronde 20 Ronde 21 Ronde 22 Ronde 23 Ronde 24 Ronde 25 Ronde 26 Eindtijd
Ronde 27
 
3000m Vrouwen Masters M35+
1 250847 Radder, Marleen 7 V 22-2-1951 RWV 1 4 00:38:00 01:14:00 01:51:00 02:29:00 03:08:00 03:48:00 04:26:00 05:05:00 05:44:00 06:23:00 07:03:00 07:42:00 08:22:00 09:00:00 09:41:00 10:21:00 11:01:00 11:42:00 12:22:00 13:02:00 13:43:00 14:23:00 15:04:00 15:45:00 16:25:00 17:04:00 17:42:72
2 153739 Wijnen, Truus van 12 V 2-6-1960 RWV 1 3 00:39:00 01:18:00 01:59:00 02:40:00 03:24:00 04:07:00 04:51:00 05:36:00 06:24:00 07:11:00 07:59:00 08:47:00 09:35:00 10:23:00 11:11:00 11:59:00 12:54:00 13:33:00 14:21:00 15:08:00 15:57:00 16:47:00 17:36:00 18:24:00 19:12:00 20:00:00 20:44:30
3 549201 Teske, Hermien 10 V 15-2-1949 RWV 1 7 00:49:00 01:41:00 02:34:00 03:27:00 04:20:00 05:13:00 06:06:00 07:00:00 07:54:00 08:49:00 09:44:00 10:40:00 11:33:00 12:28:00 13:22:00 14:18:00 15:15:00 16:11:00 17:08:00 18:05:00 19:03:00 20:01:00 20:59:00 21:57:00 22:55:00 23:51:00 24:43:89
3000m Mannen Masters M70+
1 20148 Ras, Tjabel 8 M 2-10-1935 RWV 1 1 00:38:00 01:18:00 01:58:00 02:39:00 03:21:00 04:04:00 04:47:00 05:30:00 06:12:00 06:55:00 07:37:00 08:18:00 09:01:00 09:43:00 10:25:00 11:09:00 11:52:00 12:34:00 13:16:00 13:59:00 14:42:00 15:25:00 16:08:00 16:51:00 17:34:00 18:17:00 18:58:40
2 528772 Krabbendam, Bernard 14 M 11-8-1934 De L.A.T. 1 6 00:44:00 01:29:00 02:16:00 03:05:00 03:53:00 04:41:00 05:31:00 06:19:00 07:07:00 07:56:00 08:44:00 09:32:00 10:19:00 11:09:00 11:58:00 12:46:00 13:35:00 14:25:00 15:14:00 16:03:00 16:53:00 17:42:00 18:32:00 19:22:00 20:11:00 21:01:00 21:49:31
DNF 20771 Wieringen, Wout van 11 M 17-4-1933 RWV 1 2 00:43:00 01:29:00 02:15:00 03:04:00 03:52:00 04:40:00 05:29:00 06:18:00 07:06:00 07:54:00 08:42:00 09:30:00 10:18:00 11:08:00 11:56:00 12:44:00 13:34:00 14:23:00 15:13:00 16:02:00 16:51:00 17:41:00 18:31:00 19:20:00 20:09:00 gediskwalificeerd
3000m Mannen Masters M35-M45
1 262514 Mennen, Victor 18 M 4-7-1963 AV Unitas 2 5 00:33:00 01:02:00 01:32:00 02:03:00 02:34:00 03:06:00 03:38:00 04:09:00 04:41:00 05:14:00 05:46:00 06:18:00 06:51:00 07:24:00 07:57:00 08:30:00 09:04:00 09:37:00 10:11:00 10:45:00 11:19:00 11:53:00 12:28:00 13:04:00 13:39:00 14:14:00 14:49:88
2 130340 Huntjens, Pedro 16 M 10-9-1967 AV Unitas 2 4 00:36:00 01:08:00 01:39:00 02:10:00 02:41:00 03:12:00 03:43:00 04:16:00 04:48:00 05:20:00 05:54:00 06:29:00 07:03:00 07:40:00 08:16:00 08:55:00 09:27:00 10:04:00 10:43:00 11:16:00 11:50:00 12:29:00 13:07:00 13:48:00 14:30:00 15:13:00 15:56:35
3 569486 Sobczak, Marcelino 17 M 19-5-1968 AV Unitas 2 8 00:36:00 01:10:00 01:48:00 02:26:00 03:03:00 03:42:00 04:18:00 04:56:00 05:33:00 06:12:00 06:49:00 07:29:00 08:11:00 08:55:00 09:37:00 10:20:00 11:03:00 11:47:00 12:30:00 13:11:00 13:53:00 14:35:00 15:18:00 16:00:00 16:40:00 17:20:00 17:59:38
3000m Mannen Masters M45-M50
1 20800 Knaap, Hans van der 3 M 9-12-1959 RWV 2 2 00:34:00 01:07:00 01:40:00 02:13:00 02:47:00 03:21:00 03:55:00 04:29:00 05:03:00 05:38:00 06:13:00 06:49:00 07:26:00 08:02:00 08:38:00 09:14:00 09:50:00 10:27:00 11:04:00 11:41:00 12:19:00 12:58:00 13:36:00 14:15:00 14:49:00 15:33:00 16:13:20
2 70665 Andel, Ton van 2 M 2-9-1958 RWV 2 3 00:34:00 01:08:00 01:41:00 02:17:00 02:50:00 03:25:00 04:00:00 04:34:00 05:08:00 05:44:00 06:16:00 06:57:00 07:34:00 08:10:00 08:49:00 09:26:00 10:06:00 10:48:00 11:30:00 12:11:00 12:52:00 13:32:00 14:12:00 14:49:00 15:31:00 16:11:00 16:49:27
3 468766 Ginneken, Hans van 13 M 10-9-1960 AV Parthenon 2 6 00:37:00 01:12:00 01:49:00 02:26:00 03:04:00 03:42:00 04:19:00 04:56:00 05:34:00 06:09:00 06:47:00 07:25:00 08:03:00 08:41:00 09:19:00 09:57:00 10:35:00 11:14:00 11:52:00 12:31:00 13:09:00 13:48:00 14:27:00 15:07:00 15:47:00 16:26:00 17:05:55
4 16618 Bouwmeester, RenÚ 4 M 8-6-1961 AV Zaanland 2 1 00:36:00 01:13:00 01:51:00 02:30:00 03:08:00 03:46:00 04:24:00 05:03:00 05:41:00 06:18:00 06:57:00 07:35:00 08:14:00 08:52:00 09:30:00 10:09:00 10:48:00 11:27:00 12:06:00 12:45:00 13:25:00 14:04:00 14:45:00 15:23:00 16:04:00 16:42:00 17:20:19
5 512760 Riezebos, Gerrit 9 M 15-2-1959 RWV 2 7 00:37:00 01:15:00 01:53:00 02:33:00 03:12:00 03:55:00 04:36:00 05:17:00 05:59:00 06:39:00 07:21:00 08:02:00 08:44:00 09:27:00 10:10:00 10:52:00 11:35:00 12:18:00 13:03:00 13:47:00 14:33:00 15:18:00 16:03:00 16:48:00 17:33:00 18:17:00 18:57:15
3000m Mannen Masters M50-M55
1 492140 Cornelis, Jan 21 M 31-1-1956 AV Holten 3 8 00:32:00 01:04:00 01:35:00 02:06:00 02:37:00 03:08:00 03:39:00 04:10:00 04:42:00 05:13:00 05:45:00 06:18:00 06:50:00 07:32:00 07:56:00 08:29:00 09:02:00 09:35:00 10:08:00 10:40:00 11:13:00 11:46:00 12:18:00 12:52:00 13:25:00 14:00:00 14:34:26
2 532819 Huliselan, Boetje 23 M 22-5-1955 OLAT 3 10 00:35:00 01:11:00 01:49:00 02:25:00 03:02:00 03:38:00 04:15:00 04:52:00 05:29:00 06:06:00 06:43:00 07:21:00 07:58:00 08:35:00 09:12:00 09:51:00 10:29:00 11:08:00 11:45:00 12:20:00 12:56:00 13:31:00 14:09:00 14:46:00 15:24:00 16:01:00 16:39:23
3 513380 Maas, Paul 5 M 22-8-1956 RWV 3 9 00:42:00 01:23:00 02:05:00 02:49:00 03:33:00 04:17:00 05:10:00 05:45:00 06:29:00 07:14:00 07:58:00 08:42:00 09:26:00 10:10:00 10:55:00 11:40:00 12:29:00 13:11:00 13:57:00 14:42:00 15:28:00 16:14:00 17:01:00 17:45:00 18:30:00 19:15:00 19:57:25
3000m Mannen Masters M55-M70
1 114572 Koenis, Theo 24 M 12-10-1951 De L.A.T. 3 5 00:32:00 01:04:00 01:37:00 02:11:00 02:45:00 03:20:00 03:54:00 04:28:00 05:02:00 05:37:00 06:11:00 06:46:00 07:20:00 07:55:00 08:30:00 09:06:00 09:41:00 10:16:00 10:51:00 11:27:00 12:02:00 12:38:00 13:14:00 13:49:00 14:25:00 15:00:00 15:34:32
2 282396 Wijsman, Alex 25 M 3-2-1948 De L.A.T. 3 7 00:35:00 01:11:00 01:48:00 02:25:00 03:03:00 03:41:00 04:19:00 04:57:00 05:35:00 06:13:00 06:52:00 07:31:00 08:10:00 08:49:00 09:27:00 10:05:00 10:43:00 11:20:00 11:56:00 12:33:00 13:10:00 13:47:00 14:24:00 15:00:00 15:36:00 16:13:00 16:49:20
3 29592 R÷hner, Fred 20 M 11-9-1950 AV Unitas 3 1 00:35:00 01:11:00 01:48:00 02:25:00 03:01:00 03:38:00 04:15:00 04:52:00 05:29:00 06:06:00 06:43:00 07:21:00 07:57:00 08:34:00 09:13:00 09:50:00 10:29:00 11:08:00 11:46:00 12:25:00 13:03:00 13:43:00 14:23:00 15:01:00 15:40:00 16:18:00 16:52:88
4 69198 Bakker, Klaas 22 M 16-5-1937 OLAT 3 3 00:40:00 01:19:00 01:57:00 02:36:00 03:15:00 03:53:00 04:32:00 05:11:00 05:50:00 06:29:00 07:09:00 07:48:00 08:28:00 09:07:00 09:46:00 10:27:00 11:05:00 11:45:00 12:25:00 13:06:00 13:45:00 14:26:00 15:04:00 15:43:00 16:24:00 17:03:00 17:39:87
5 96192 Wakeren, Hans van 19 M 2-3-1949 AV Unitas 3 4 00:40:00 01:19:00 01:58:00 02:37:00 03:15:00 03:54:00 04:31:00 05:10:00 05:49:00 06:28:00 07:08:00 07:48:00 08:27:00 09:06:00 09:45:00 10:26:00 11:05:00 11:45:00 12:25:00 13:06:00 13:45:00 14:30:00 15:07:00 15:49:00 16:31:00 17:14:00 17:46:02
6 31941 Leeuwen, Aad van 15 M 17-6-1949 AV NOP 3 2 00:37:00 01:16:00 01:57:00 02:39:00 03:20:00 04:01:00 04:43:00 05:24:00 06:06:00 06:48:00 07:31:00 08:13:00 08:57:00 09:40:00 10:23:00 11:06:00 11:48:00 12:31:00 13:15:00 13:56:00 14:40:00 15:23:00 16:06:00 16:49:00 17:32:00 18:13:00 18:54:30
7 195131 Oijen, Ad van 1 M 31-5-1944 AV Weert 3 6 00:40:00 01:20:00 02:02:00 02:44:00 03:25:00 04:08:00 04:50:00 05:32:00 06:13:00 06:55:00 07:37:00 08:21:00 09:04:00 09:47:00 10:30:00 11:12:00 11:55:00 12:38:00 13:23:00 14:07:00 14:50:00 15:34:00 16:18:00 17:01:00 17:44:00 18:28:00 19:09:99
3000m Open wedstrijd
1 485924 Maas, Ronald 53 M 29-3-1987 RWV 4 2 00:26:00 00:52:00 01:19:00 01:49:00 02:20:00 02:52:00 03:24:00 03:57:00 04:31:00 05:05:00 05:39:00 06:30:00 07:15:00 07:55:00 08:35:00 09:15:00 09:57:00 10:34:00 11:15:00 11:57:00 12:41:00 13:29:00 14:19:00 15:09:00 15:53:00 16:37:00 17:15:62
2 Gabriels, Pierre 51 M 1944 Club Bree (BelgiŰ) 4 4 00:37:00 01:14:00 01:52:00 02:30:00 03:09:00 03:47:00 04:26:00 05:06:00 05:45:00 06:27:00 07:08:00 07:49:00 08:30:00 09:11:00 09:52:00 10:34:00 11:15:00 11:56:00 12:39:00 13:21:00 14:04:00 14:46:00 15:30:00 16:13:00 16:51:00 17:39:00 18:21:68
3 513381 Maas, Sandra 6 V 9-3-1985 RWV 1 5 00:39:00 01:18:00 01:55:00 02:33:00 03:12:00 03:51:00 04:31:00 05:11:00 05:52:00 06:33:00 07:17:00 08:01:00 08:44:00 09:30:00 10:15:00 11:02:00 11:48:00 12:33:00 13:19:00 14:05:00 14:51:00 15:38:00 16:26:00 17:13:00 18:00:00 18:45:00 19:31:64
4 Wolf, Frieda de 50 V 1943 Club Bree (BelgiŰ) 4 3 00:40:00 01:21:00 02:05:00 02:49:00 03:33:00 04:17:00 05:01:00 05:45:00 06:29:00 07:15:00 08:00:00 08:44:00 09:29:00 10:15:00 11:00:00 11:45:00 12:30:00 13:16:00 14:01:00 14:46:00 15:32:00 16:17:00 17:02:00 17:47:00 18:32:00 19:16:00 19:58:14
5 465440 Ginneken, Sverre van 54 M 29-10-1993 AV Parthenon 4 1 00:40:00 01:24:00 02:09:00 02:55:00 03:41:00 04:26:00 05:11:00 05:59:00 06:54:00 07:32:00 08:20:00 09:07:00 09:54:00 10:40:00 11:28:00 12:16:00 13:03:00 13:51:00 14:39:00 15:28:00 16:16:00 17:03:00 17:51:00 18:39:00 19:26:00 20:14:00 20:58:01
6 Landeghem, Emil van 52 M 1932 Club Brabo (BelgiŰ) 4 5 00:42:00 01:27:00 02:15:00 03:03:00 03:51:00 04:39:00 05:28:00 06:17:00 07:07:00 07:55:00 08:44:00 09:34:00 10:23:00 11:13:00 12:02:00 12:52:00 13:42:00 14:31:00 15:20:00 16:10:00 16:59:00 17:48:00 18:37:00 19:26:00 20:14:00 21:01:00 21:49:18