Laatste nieuws AV Zaanland

Stem op Nico Tol als Clubheld van onze vereniging

clubheld

Het AD (Algemeen Dagblad) heeft de actie ‘Clubhelden van de amateursport’.
Voor onze vereniging is dat Nico Tol. Stem op https://ad.clubheld2016.nl/home/dv/gemeente17599  voor Nico Tol van AV Zaanland in de gemeente Zaanstad en wellicht win je een Ford Fiesta. Als je je stem via e-mail hebt bevestigd kun je in ieder geval het AD een aantal weken thuis ontvangen.
Nico Tol wint € 10,000 voor de vereniging als hij verkozen wordt tot Clubheld van de Amateursport.

Stemmen kan nog tot en met 16 november.

ZEGT HET VOORT ZEGT HET VOORT!

 

Nico is o.a. jarenlang trainer geweest, zorgt dat het krachthonk netjes blijft en de apparatuur er goed bij staat, zorgt voor de warme douche na het trainen en de aangename temperatuur in het clubhuis ((warm) water en verwarming), help bij wedstrijden, knapt klus(sen)(jes) in en om het clubhuis op en is ook op de baan actief met onderhoud van baan en materiaal. En dan vindt hij ook nog tijd om af en toe op de baan te trainen.