Laatste nieuws Baanatletiek

Definitief chronoloog en serie indeling testloop 1

testloopChronoloog 1e testloop donderdag 26 maart 2015

19:00 uur: 1000 meter serie 1
19:10 uur: 1000 meter serie 2
19:20 uur: 1000 meter serie 3
19:30 uur: 1500 meter
19:45 uur: 3000/5000 meter

Graag weer de medewerking van de overige atleten die op de baan aan het trainen zijn om rekening te houden met de testlopen en de binnenste 2 banen tijdens de testlopen vrij te houden en extra goed uit te kijken bij het oversteken van de baan.

meer informatie testlopen

19:00 1000 m serie 1 streeftijd
Bjorn Heijne         02:55,00

Marijn Buijtendorp   02:55,00
Ronald Wiering       02:59,00
Mick Onrust          03:00,00
Niels Anders         03:10,00
Femke van der Pal    03:11,90
Sietse van der Pal   03:18,90
Jan Bakker           03:20,00
Emma-Joy van Dorp    03:30,00
Dirk Goldbeld        03:30,00
Jeske van der Pal    03:30,00
Jeroen Brendeke      03:30,00 (*)
Dorine Schoen        03:30,50

19:10 1000 m serie 2 streeftijd
Axel Vink            03:35,00 (*)
Yara de Lang         03:36,89
Jolanda Stas         03:40,00
Cora Sistermans      03:45,00
Lieke Mulder         03:45,00
Arjan van Diepen     03:50,00
Meike Hartog         03:50,00
José Doorson         03:50,00
Serge ter Hall       04:00,00
Jan Fris             04:00,00
Sascha Timmerman     04:00,00
Kathia Ganda         04:00,00
Mark Gruijs          04:00,00

19:20 1000 m serie 3 streeftijd
Jaqueline Louwe      04:17,30
Jelmer de Gauw       04:30,00
Ed Carper            04:30,00
Floor Bakker         04:50,00
Pien Bakker          04:50,00
Joke Bijvoet         05:00,00
Marthijn Bakker      05:00,00
Jeske Romkes         05:00,00
Niels Kerkhoven      05:00,00
Johan Meijer         05:00,00
Rikus Bijvoet        05:20,00
Piet Glas            08:40,00

19:30 1500 m         streeftijd
Marijn Buijtendorp   04:45,00
Steef Poulussen      04:50,00

Niels Anders         05:00,00
Mike Alders          05:30,00
Axel Vink            05:30,00
Thijs van der Kolk   05:49,00
Willem Walst         05:49,00
Cora Sistermans      05:50,00

Leon Heijman         06:00,00
Tijn van der Krol    06:30,00
Vincent Oostermeyer  06:30,00
Nic Grandiek         06:55,00
Peter de Bruijne     07:00,00
Piet Glas            12:20,00

19:45 3000/5000 m    streeftijd
Benjamin Romkes      09:15,00
Alex Bouwmeester     09:30,00
Bas Thijsen          10:00,00
Bjorn Heijne         10:15,00
Ruben Romkes         10:30,00
Rowdy Speldenbrinh   10:30,00
Dirk Goldebeld       11:30,00
Jeroen Brendeke      11:30,00 (*)
Mark Konings         12:00,00
Britt Noah Mosselman 12:12,00
Peter van der Eng    12:30,00
Lieke Mulder         12:59,00
Nico Vergouw         13:20,00
Ruud Righolt         13:20,00
Nieves Urtubia       15:00,00
Arjan van Diepen     15:00,00
Kees Walter          15:00,00
Henk Motshagen       15:10,00
Gerard Plomp         20:00,00
Eddy van Leeuwen     17:30,00 5
Rob v/d Pal          21:00,00 5
Sonja van Zeelt      22:00,00 5

Ruud de Goede        24:45,00 5
Julio Mengod         25:00,00 5

 

(*) Gewijzigd ten opzichte van vorige serie indeling