Laatste nieuws Baanatletiek

3e testloop, chronoloog en serie indeling

runnerNadat de allerlaatste wijzigingen zijn verwerkt. Definitieve chronoloog en serie indeling.
De gecombineerde 3000 en 5000 meter series zijn ingedeeld op snelheid. Serie 1 15 km/uur of sneller, serie 2 tot 15 km/uur.

19:00 uur 1000 meter serie 1 19:22 uur 1500 meter
19:06 uur 1000 meter serie 2 19:32 uur 3000/5000 meter serie 1
19:12 uur 1000 meter serie 3 19:53 uur 3000/5000 meter serie 2
startnr. Naam   Geb. datum cat. streeftijd
           
  1000 meter serie 1   19:00 uur    
249 Marijn Buijtendorp   9-2-1993 MSEN 02:57,00
436 Ronald Wiering   25-5-1964 M50 02:57,00
437 Mick Onrust   12-08-1998 JJB 02:58,00
452 Axel Vink   29-06-1994 MSEN 03:00,00
nnb Io Pel   06-07-1997 JJA 03:00,00
440 Bas Thijssen   04-09-1978 M35 03:01,00
318 Steef Poulussen   23-08-1995 MSEN 03:05,00
491 Tim Huiberts   13-11-1998 JJB 03:05,00
442 Niels Anders   24-09-1983 MSEN 03:10,00
445 Sietse van der Pal   31-10-1998 JJB 03:11,90
           
  1000 meter serie 2   19:06 uur    
449 Dirk Goldebeld   14-02-1956 M55 03:30,00
456 Lieke Mulder   25-04-1986 VSEN 03:30,00
497 Ron Cadenau   23-07-1958 M55 03:30,00
460 José Doorson   15-08-1966 V45 03:35,00
397 Rob van der Pal   26-12-1964 M50 03:35,00
480 Jelmer de Gauw   08-06-2006 JPB 03:40,00
464 Katia Ganda   24-09-1979 V35 03:45,00
465 Mark Gruijs   22-07-1991 MSEN 03:46,00
493 Ronald Wiersma   29-7-1962 M50 03:50,00
463 Sascha Timmerman   24-01-2003 JJD 03:50,00
439 Alex Bouwmeester   23-10-1988 MSEN 04:00,00
447 Jan Bakker   21-12-1961 M50 04:00,00
454 Jolanda Stas   23-01-1964 V50 04:00,00
nnb Marcel van Oostveen   23-09-1963 M50 04:00,00
494 Renate Geerts   02-06-1974 V40 04:00,00
           
  1000 meter serie 3   19:12 uur    
461 Serge ter Hall   18-05-1970 M40 04:10,00
479 Jacqueline Louwe   15-06-1968 V45 04:11,60
462 Jan Fris   07-01-1956 M55 04:15,00
489 Rikus Bijvoet   23-06-1947 M65 04:19,70
nnb Hennie van Langelaar   28-10-1958 M55 04:20,00
nnb Hennie Visscher   12-12-1953 M60 04:20,00
482 Floor Bakker   24-4-2006 MPB 04:50,00
483 Pien Bakker   24-01-2005 MPA 04:50,00
486 Jeske Romkes   19-2-2002 MJD 05:00,00
nnb Jonne Wiering   21-2-1999 JJB 05:00,00
487 Niels Kerkhoven   18-07-1959 M55 05:00,00
458 Arjan van Diepen   14-09-1973 M40 07:00,00
nnb Jake van Diepen   19-10-2008 JPM 07:00,00
490 Piet Glas   30-06-1935 M70 08:15,00
           
  1500 meter   19:22 uur    
318 Steef Poulussen   23-08-1995 MSEN 04:40,00
474 Jos Jacobsen   29-05-1977 M35 04:55,00
496 Mike Alders   09-09-1967 M45 05:30,00
458 Arjan van Diepen   14-09-1973 M40 05:44,00
448 Emma-Joy van Dorp   2-2-1991 VSEN 05:45,00
492 Sophie Walraven   11-12-1993 VSEN 05:45,00
328 Leon Heijman   4-4-2005 JPA 06:00,00
471 Teun Hoek   17-12-2002 JJD 06:00,00
345 Vincent Oostermeyer   09-05-2005 JPA 06:30,00
485 Marthijn Bakker   28-11-1991 MSEN 06:50,00
385 Nic Grandiek   09-05-1963 M50 06:55,00
472 Kees Walter   02-05-1960 M55 08:00,00
478 Robert Kruijshaar   28-08-1958 M55 08:00,00
           
  3000/5000 meter serie 1 (>15km/u)   19:32 uur    
442 Niels Anders 3 KM 24-09-1983 MSEN 10:40,00
440 Bas Thijssen 3 KM 04-09-1978 M35 11:00,00
475 Pieter Grandiek 3 KM 15-02-1961 M50 11:00,00
nnb Lats Tuboly 3 KM 14-06-1960 M50 11:30,00
397 Rob van der Pal 3 KM 26-12-1964 M50 12:00,00
398 Joost van Galen 5 KM 26-05-1967 M45 17:20,00
439 Alex Bouwmeester 5 KM 23-10-1988 MSEN 17:30,00
396 Eddy van leeuwen 5 KM 20-09-1971 M40 17:30,00
441 Ruben Romkes 5 KM 13-04-1969 M45 17:45,00
399 Edgar Griffioen 5 KM 22-10-1969 M45 18:00,00
444 Rowdy Speldenbrink 5 KM 19-02-1987 MSEN 18:00,00
495 Menno Brendeke 5 KM 01-02-1992 MSEN 18:15,00
395 Bjorn Heijnen 5 KM 17-04-1991 MSEN 18:30,00
443 Femke van der Pal 5 KM 17-08-1995 VSEN 18:30,00
445 Sietse van der Pal 5 KM 31-10-1998 JJB 18:30,00
449 Dirk Goldebeld 5 KM 14-02-1956 M55 19:30,00
nnb Arjan Dijkstra 5 KM 01-01-1977 M35 20:00,00
466 Mark Konings 5 KM 02-04-1972 M40 20:00,00
           
  3000/5000 meter serie 2 (<15km/u)   19:53 uur    
455 Cora Sistermans 3 KM 23-04-1965 V50 12:30,00
477 Steven de Goede 3 KM 18-03-1992 MSEN 12:45,00
470 Ruud Righolt 3 KM 3-4-1953 M60 13:20,00
497 Ron Cadenau 3 KM 23-07-1958 M55 13:30,00
nnb Hennie van Langelaar 3 KM 28-10-1958 M55 13:40,00
488 Johan Meijer 3 KM 25-08-1957 M55 15:00,00
456 Lieke Mulder 5 KM 25-04-1986 VSEN 21:00,00
492 Sophie Walraven 5 KM 11-12-1993 VSEN 21:15,00
469 Nico Vergouw 5 KM 7-5-1946 M65 22:05,00
467 Britt Noah Mosselman 5 KM 19-11-1997 MJA 22:20,00
457 Sonja van Zeelt 5 KM 07-06-1964 V50 22:40,00
nnb Jeroen Heijnen 5 KM 07-03-1961 M50 23:30,00
498 Ruud de Goede 5 KM 01-02-1956 M55 23:50,00
nnb Marco Dijkstra 5 KM 09-07-1980 MSEN 24:00,00
nnb Marcel van Oostveen 5 KM 23-09-1963 M50 24:00,00
499 Julio Mengod de man 5 KM 10-07-1968 M45 25:00,00
319 Thijs van der Kolk 5 KM 15-10-1962 M50 25:00,00

Meer informatie