Laatste nieuws Jeugd

Pupillen aan de slag in Santpoort (2e competitiewedstrijd)

Afgelopen zaterdag, 6 juni, streed poule 3 bij AV Suomi voor de punten tijdens de 2e pupillencompetitiewedstrijd van het seizoen. Naast de thuisploeg moest Zaanland het opnemen tegen de pupillen van DEM, AV Haarlem, Haarlemmermeer, KAV Holland en Kombij.

Met 1269 punten eindige Pim Leibbrand op een gedeelte 2e plaats bij de jongens pupillen A1. De meeste punten, 460,  verdiende hij door met balwerpen de bal 31 meter en 44 centimeter ver weg te werpen.
Bij de meisjes mini eindigde Malou de Gauw op plaats 3 drie met 636 punten. Haar beste prestatie was de 40 meter sprint. Daar leverde haar tijd van 8,36 seconde 299 punten op.
Nog een plaats drie was weggelegd voor Guusje de Groot bij de meisjes pupillen C. De 454 punten die zij scoorde door de 40 meter af te leggen in 7,47 seconde was de grootste puntenscoorder in haar totaal van 993 punten.
De laatste podiumplaats was voor Zansi Kooper. Deze jongens pupil A2 scoorde in totaal 1269 punten en zijn beste resultaat was de 588 punten die hij scoorde door 9,33 seconde te lopen op de 60 meter sprint. Ook hij eindigde op plaats drie.

Voor de overige uitslagen, ook die van de lange afstand kun je hieronder terecht.

Uitslagen Zaanland leden

   meisjes mini          meerk     40 m     pnt     ver     pnt     bal     pnt     600 m
3  Malou de Gauw         636       8,36     299     2,37    192     9,64    145     2,38,79
4  Maartje Bravenhoff    539       8,22     322     1,96    110     7,84    107     2,48,79
5  Noa Stoltenberg       340       9,43     152     1,98    114     6,46    74      2,56,66
   Jongens pup C         meerk     40 m     pnt     ver     pnt     bal     pnt     600 meter
6  Bram Ruizenveld       1033      7,84     385     3,07    332     19,87   316     2,24,12
8  Thijs Opperwal        995       7,62     425     3,16    350     13,66   220     2,17,71
12 Teis Braspenning      860       7,62     425     2,71    260     11,14   175     2,39,46
16 Seppe Kinsbergen      807       8,54     272     2,75    268     16,59   267     2,43,18
18 Stijn Rijkenberg      669       8,45     286     2,53    224     10,32   159     2,42,06
   Meisjes pup C         meerk     40 m     pnt     ver     pnt     bal     pnt     600 m
3  Guusje de Groot       993       7,47     454     3,03    324     13,39   215     2,34,36
6  Luna Maij             906       7,84     385     2,97    312     13,04   209
10 Jip van der Voorn     449       9,22     179     2,32    182     7,01    88      2,50,72
   jongens pup B         meerk     40 m     pnt     ver     pnt     bal     pnt     1000 m
7  Dante Staneke         1287      7,04     542     3,60    438     19,28   307     4,22,91
9  Jelmer Gauw           1244      7,16     517     3,47    412     19,85   315     3,46,51
   meisjes pup B         meerk     40 m     pnt     ver     pnt     bal     pnt     1000 m
8  Puck Schipper         1003      7,60     429     3,24    366     12,96   208
12 Kajsa Gosewinkel      931       7,72     407     2,84    286     14,77   238     5,05,23
13 Suzanne Otto          918       7,46     456     3,07    332     8,89    130     4,29,26
17 Floor Bakker          826       7,76     400     2,79    276     9,89    150     4,15,10
   meisjes pup B         meerk     40 m     pnt     ver     pnt     bal     pnt     1000 m
8  Puck Schipper         1003      7,60     429     3,24    366     12,96   208
12 Kajsa Gosewinkel      931       7,72     407     2,84    286     14,77   238     5,05,23
13 Suzanne Otto          918       7,46     456     3,07    332     8,89    130     4,29,26
17 Floor Bakker          826       7,76     400     2,79    276     9,89    150     4,15,10
19 Elsa Braspenning      788       7,92     371     2,92    302     8,23    115
   jongens pup A1        meerk     60 m     pnt     hoog    pnt     bal     pnt     1000 m
2  Pim Leibbrand         1269     10,32     430     1,05    379     31,44   460     3,52,55
8  Roy Deijkers          1144     10,16     454     1,00    342     22,20   348     3,56,44
16 Thor Hakon Koopman    991      10,16     454     0,80    196     21,74   341     4,10,82
24 Leon Heijman          902      10,36     425     0,90    269     12,99   208     3,46,70
26 Vincent Oostermeyer   809      11,15     320     0,90    269     13,68   220     4,05,12
   meisjes pup A1        meerk    60 m      pnt     hoog    pnt     bal     pnt     1000 m
11 Pien bakker           994      10,24     442     0,90    269     17,65   283     4,16,23
   jongens pup A2        meerk    60 m      pnt     ver     pnt     kogel   pnt     1000 m
3  Zansi Kooper          1524     9,33      588     3,79    476     6,90    460     3,42,84
13 Daniël Wielenga       1282     10,27     438     3,31    380     6,98    464     4,34,93
   meisjes pup A2        meerk    60 m      pnt     ver     pnt     kogel   pnt     1000 m
13 Silke Hoedemaeker     1374     9,89      495     3,89    496     5,64    383
17 Esther Wolff          1290     9,91      492     3,80    478     4,70    320     4,24,89
20 Siena Maaij           1245     10,08     466     3,24    366     6,12    413     4,24,50
28 Eva Wit               1000     10,86     356     3,14    346     4,38    298     
29 Nora Wennekes         817      11,58     268     2,75    268     4,15    281     
30 Gwenn Romkes          773      11,54     273     2,93    304     3,09    196     4,34,43

Estafette

Jongens pup C
4 Zaanland     31,97     331
meisjes pup C
2 Zaanland     27,73     527
meisjes puip B
3 Zaanland     28,62     481
jongens pup A.1
2 Zaanland     39,40     473
meisjes pup A.2
5 Zaanland     40,01     450

Foto's Merit Ruys

Foto's Tjerk Maij

Alle uitslagen pupillencompetitie