Laatste nieuws Loopsport

Goede prestaties atleten van de trainingsgroep van Ruud en Jolanda

Een aantal atleten van Ruud Righolt en Jolanda Stas heeft afgelopen weekend goed gepresteerd tijdens de Runnersworld Parkloop, de afsluitende cross in het Runnersworld crosscircuit, georganiseerd door AV Trias in Heiloo. In een zware modderige cross, met een loodzware heuvel, werd Sandra Ulle op ruime afstand winnares bij de V35 en tevens tweede in het eindklassement V35.

runnersword crosscircuit winnaars 2015 2016Joost van Galen werd 4e overall en tweede in het eindklassement M45, Ronald Wiering werd derde bij de M50 en derde in het eindklassement M50 en Ruben Romkes werd negende overall en vierde in het eindklassement M45. Cora Sistermans van de trainingsgroep Louis Dam werd eerste bij de V45 en winnares van het eindklassement V45.

Op de foto staan van links naar rechts: Ronald Wiering (3e in het einklassement bij de mannen 50), Sandra Ulle (2e in het eindklassement bij de vrouwen 35 en Joost van Galen (2e in het eindklassement bij de mannen 45).

logo nn cpc loopTevens liep Rowdy Speldenbrink een mooi pr,  1.17,33, tijdens de CPC loop!

Runnersworld Parkloop, Heiloo, 06-03-2016
Jongens pupillen, 1.45 km, 4 Jelmer de Gauw 2006 6:33 (18 eindklassement)
Jongens pupillen, 1.45 km, 9 Thijs Oppewal 2007 6:48 (2 eindklassement)    
Meisjes pupillen, 1.45 km,, 7 Guusje de Groot 2007 8:14 (7 eindklassement)
Jongens A, 3.5 km sprintcross, 6 Sietse van der Pal 1998 12:55 (4 eindklassement)
Vrouwen 35, 6 km, 1 Sandra Ulle, 1975 27:13 (2 eindklassement)
Vrouwen 45, 6 km, 2 Cora Sistermans 1965 27:05 (1 eindklassement)
Vrouwen 45, 6 km, 10 Evelien de Groot 1964 34:38 (16 eindklassement)
Mannen 45, 9 km, 2 Joost van Galen 1967 31:50 (2 eindklassement)
Mannen 45, 9 km, 4 Ruben Romkes 1969 32:29 (4 eindklassement)
Mannen 50, 9 km, 3 Ronald Wiering 1965 34:47 (3 eindklassement)

CPC Loop, Den Haag, 06-03-2016
Plts  Cat. Naam                Afstand  Netto tijd  Bruto tijd
14    MS   Ronald Schröer      Halve m  1:04:43     1:04:43
94    MS   Rowdy Speldenbrink  Halve m  1:17:33     1:17:50
10    V35  Katia Ganda         Halve m  1:32:05     1:32:32
62    V55  Eke Fonteijn        Halve m  2:08:49     2:10:11
29    V60  Maria Bank          Halve m  2:23:50     2:25:11
331   V45  Wilma Eier          Halve m  2:30:01     2:31:23
212   V50  Tini Paardekooper   Halve m  2:30:26     2:31:47
1500  M    Jos Foole             10 km  0:50:30     0:51:49